JOZEF DEDÍK Svadobný moderátor
FOTOGALÉRIA
O MNE
KONTAKT
ÚVOD
OBSADENÉ TERMÍNY
zachovávam tradície s modernými prvkami . . .
N A P Í S A L I O M N E
Paulína & Michal

Jojo, ďakujeme ti krásne za super svadbu za to, že sme to zbúchali tri týždne pred svadbou a dopadlo to na výbornú si super človek, s príjemným vystupovaním a zmyslom pre humor, všetci boli spokojní s programom a priebehom svadby. Dúfam, že to nebolo posledný krát a že sa vidíme na nejakej ďalšej svadbe ešte raz veľké ďakujeme a odporúčame ďalej.

Anička & Filip

Aj touto cestou sa chceme znovu poďakovať DJ-ovi a moderátorovi Jožkovi, ktorý spravil náš deň krajší a zábavnejší. Odporúčame ho každému, kto hľadá spoľahlivého a komunikatívneho človeka. Okrem toho, že výborne hrá, tak vie zabaviť aj hostí a deti svadobnými hrami. Vyčariť úsmev každému svojimi hláškami. Je ochotný hrať aj na želanie. Tak ešte raz veľké ďakujeme.

Veronika & Dávid

Konečne som sa dostala k recenzií.☺️

Chceli by sme sa už s manželom poďakovať. Boli sme s Jožkom veľmi spokojní. Na svadbe nám robil DJ-a aj starejšieho. Lepšie sme si nemohli vybrať   Určite budeme odporúčať ďale

 

Už je to sice viac ako mesiac dozadu, ale musím Jozef Dedík napísať jedno veľke ”Ďakujeme” za odmoderovanie a odohranie nášho ”Veľkého dňa”. Na začiatku som bola trošku skeptická ako to niekto môže zvládnuť obe veci naraz, ale lepšie som si nemohla ani vybrať. Všetko do bodky zorganizoval, mohla som sa naňho na 100% spoľahnúť. S jeho prítomnosťou a samozrejme aj môjho manžela by som sa mohla vydávať každý týždeň. Verím, že sa ešte na nejakej tej svadbe stretneme.

 

Viktória & Ondrej
Petra & Roman

Roman:

Ďakujeme veľmi pekne Jožko si super človek, spravil si nám jednu úžasnú svadbu na, ktorú nikdo nezabudne. Som velice rád že som ťa mohol spoznať a že si si na nás aj tak na poslednú chvíľu našiel voľný čas. Určite Jožka odporúčam každému kto hľadá starejsieho/moderátora na svadbu a chce mať nezabudnuteľný zážitok. Jožko ďakujeme ešte raz veľmi pekne a dúfam že sa ešte niekedy osobné stretneme.

 

Peťa:

Ďakujeme veľmi pekne za všetko bolo to super. Ak hľadá niekto moderátora na svoju svadbu, môžem len odporučiť. Všetci si pochvalovali. Jožko vytvoril úžasnú atmosféru a o celý priebeh svadby bolo výborne postarané a neľutujeme výber Jožka ako nášho moderátora svadby.

Tereza Groneova

Ďakujeme za skvelú zábavu, ktorú ste nám spravili na svadbe bolo to super všetkým odporúčam ktorí hľadajú starejšieho a zároveň aj DJ. Ešte raz veľké Ďakujem.

Kika & Michael

Za nás odporúčam všetkými 10timi. Úžasný a priateľsky pristup za fakt dobrú cenu, výborná zábava. Sme veľmi radi a ďakujeme že s nami mohol byť práve Jozef v náš veľký deň.

Týmto by som chcela odporučiť každému, kto plánuje svadbu a má záujem o služby moderátora a Dja zároveň, Jožka Dedíka. Postaral sa o kompletne celý program a hudbu. Tým pre nás vytvoril neopakovateľnú atmosféru, na ktorú budeme s láskou a úsmevom do konca života spomínať. Je cítiť aj vidieť, že všetko robil s láskou a že ho to veľmi bavilo. Ďakujeme veľmi pekne.

 

Klaudia & Michal

Milý Jožko,

Ďakujeme veľmi pekne, že si bol súčasťou nášho veľkého dňa. Spravil si neskutočnú zábavu a

program bol na 1* Hlavne vďaka tebe všetko prebiehalo bez problémov a všetci sme si našu svadbu

užili bez starostí. Starejšieho ako si ty môžeme len a len odporučiť.

Ďakujeme ešte raz za všetko

 

Linda & Dado
Kaja & Peter

Dakujeme za nadherne svadobne fotky a skvely program pocas celeho svadobneho dna, panovala tam vyborna nalada a zabava a to aj vdaka tebe Jozko. Odporucame kazdemu vsetkymi 10timi!!!

Nika & Michal

Ďakujeme veľmi pekne za super svadbu si parádny starejší,  vďaka ktorému bol náš svadobný deň skvelý odporúčame ťa všetkými 10-timi

Ďakujeme Nika a Michal 20.8.2022

Miška & Alex

Jožko je super starejsi. urcite využijeme aj v buducnosti služby tohto super človeka.

Sabína & Marek

Ďakujeme!!! Postaral sa o zábavu pre deti a dospelých, zorganizoval nám celý svadobný deň do toho nám ešte zahral, pomohol ukázal požičal akože odporúčam naozaj všetkým!!! Za nás 100% práca.

Sabínka & Marek

 

Emília & Martin

Ahoj Jožko konečne som sa dostala k napísaniu recenzie, ktorú som Ti sľúbila. V prvom rade sa sa Ti chceme veľmi pekne poďakovať, že si nám pomohol organizovať náš svadobný deň.

Za posledné obdobie sme mali to šťastie byť na viacerých svadbách a môžeme povededať, že si bol ten najlepší starejší akého sme videli a sme nesmierne radi, že my sme mali práve Teba.

Pomohol si nám spraviť úžásnú, nestrojenú atmosféru. Svadobný deň plný zábavy, smiechu a prekvapení. Zároveň si vytvoril moderné prepojenie tradícii s nespútanou zábavou každej vekovej kategórie.

Veľké ďakujeme patrí aj úžasnej kapele Hudobná skupina VivaBand. Vďaka Vám sme si našu svadbu užili naozaj naplno a vytancovali sme sa do sýtosti. Celkový dojem zo svadby dotvorilo krásne miesto Klondajk s profesionálným prístupom a výborným jedlom. Môžeme Vás všetkých len a len odporučiť ďaľším snúbencom všetkými 10timiDúfame, že budeme mať môžnosť sa ešte niekde stretnúť .

Ďakujeme Milka a Martin

Laura & Roman

Ďakujeme za užastnú svadbu aj vďaka tebe !! Všetko bolo na 100% … určite odporúčam !!

Miška & Marek

Svadobný moderátor, nielen mladomanželia boli spokojný, ale aj naši hostia, na čom nám veľmi záležalo a ďakujeme Jojko, že sme sa vďaka tebe všetci výborne zabávali a nasmialii, dúfam sa na nejakej super svadbe ešte stretneme

Mima & Juraj

4.9.2021 bol výnimočný deň...výnimočný deň s výnimočnými ľuďmi ako sú Jožko a Simonka...s Jožkom ako moderátorom, fotografom, Simonkou ako fotografkou...takto sme to mali nejak brať, avšak osud to zariadil inak...bol to výnimočný deň s Jožkom a Simonkou -> našimi kamarátmi ❤ Jožko je perfektný človek s úžasným talentom zabávať a zaujať ľudí, pod palcom mal cely priebeh svadby...moje starosti som mu naložila na ramená a on to bravúrne zvládol...to, že vyše polovica našich hostí neustále vyslovovala pochvaly a vďaku Jožkovi pocas celeho priebehu svadby o niečom hovorí...Simonka je ďalšia úžasná osôbka, ktorá sa nám tak ako Jožko v priebehu pár minút neskutočne vryla do srdca, obskakovala ma, robila mi psychiatra a dohliadala na moje hygienické potreby moja dvorna dáma... sú to ľudia s veľkým srdcom...ten nenapadne kamaratsky vzťah, ktorý medzi nami pomaly  začínal v priebehu komunikacie ohladne svadby zrazu v náš veľký deň, ten osudovy deň vyvrcholil...nevnímali sme ich ako staff, boli súčasťou našej veľkej rodiny ❤ nevieme si predstaviť ten deň bez nich...jedno VEĽKÉ ĎAKUJEME KAMOŠI!

Zuzka & Adam

Jožko, svadobný moderátor/starejší/fotograf a v neposlednom rade kamarát. Poznáme sa už dosť dlho, aby som ťa mohla volať kamarát. Veľmi ti ďakujeme za krásne fotky, za moderovanie našej svadby, za dobrú zábavu, ktorú si dokázal vytvoriť, veľmi si pomohol, stres pri tebe opadol a mohli sme si užívať svadbu plnými dúškami. Fotky sú naozaj dokonalé tie okamihy celého dňa sú naozaj veľmi podrobne zachytené a vďaka tomu si môžeme veľmi dôkladne pripomínať celý náš výnimočný deň stále a stále dokola a na nič nezabudneme, ďakujeme aj tvojej drahej polovičke Simonke, ktorá pomáhala nielen s fotením, ale celý čas sa starala, aby som bola upravená a vždy na správnom mieste, naučila ma dobré triky so šatami . Užili sme si kopec zábavy organizácia celého dňa prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, so všetkým si poradil a pomohol za čo sme veľmi vďační. Veľmi sme sa s vami zasmiali nielen v svadobný deň ale aj na našich večerných posedeniach, kde sme sa tiež cítili veľmi príjemné vo vašej spoločnosti. Ďakujeme naozaj za všetko, náš výnimočný deň bol aj vďaka Vám výnimočný.

Barborka & Miloš

Ďakujeme za úžasnú atmosféru počas celej našej svadby, moderovanie na 1*  veľmi príjemné vystupovanie, neskutočná zábava počas každej jednej hry a sme veľmi radi, že sme mali práve Jozefa

Majka & Filip

Dňa 26.6.2021 sme prežili náš najkrajší spoločný deň v živote, ktorý sa navždy zapísal do našich ❤️❤️ aj vo veľkej miere, vďaka tebe Jozef Dedík. Bol si super, všetko bolo podľa našich predstáv, ako sme si vysnívali, všetko si organizoval perfektne na jednotku s hviezdičkou, od moderovania cez zábavu, program pre deti aj nás dospelých. Prevládala uvoľnená atmosféra plná radosti a smiechu a celý náš rodinno-priateľský okruh si držal tvojim moderovaním a bravúrnym humorom ako jednu veľkú rodinu pokope, ktorá sa neskutočne zabávala a tešila sa s nami z nášho veľkého dňa. Bol si jednoducho TOP, ohlasy na teba od svadobných hostí boli viac než pozitívne a pokračovali aj pár dní po našej svadbe. Odporučili sme ťa aj našim známym, ktorým si moderoval svadbu po nás a určite ťa budeme aj naďalej každému odporúčať. Pre nás si bol najlepším svadobným moderátorom, akého sme si mohli želať a aj vďaka "TEBE" nikdy v živote nezabudneme na najkrajšie momenty nášho spoločného života. Prajeme ti len a len to najlepšie nech tvoju prácu svadobného moderátora a starejšieho robíš aj naďalej v plnom zdraví, s láskou a elánom ako aj doteraz .Si proste TOP svadobný moderátor a starejší najlepší z najlepších. Zo srdca ti za všetko patrí jedno veľké ĎAKUJEME

Katka & Tomáško

Ďakujeme veľmi pekne Za nás najlepší starejší široko ďaleko nadmieru sme boli spokojný viac ako sme očakávali. Moderovanie na 110%, plynulosť, vieš vystihnúť čas kedy co treba. Všetko prebehlo v maximálne uvoľnenej atmosfére fakt super. Odporúčam každému kto číta tento koment je to voľba na istotu. Jožko fakt super človek.

 

Lucka & Radko

Dňa 10.7.2021 sme zažili najkrajšiu svadbu, akú sme si mohli len priať a to aj vďaka Jozefovi Dedíkovi, ktorý nám robil moderátora na svadbe. Tento človek je nie len úžasný moderátor ale je to aj skvelá osoba. Neskutočne nám v náš deň pomohol a nikdy neoľutujem, že sme si vybrali práve teba!!!

 

Budem ťa všade odporúčať, pretože si dobrý v tom čo robíš. Tento pocit sme nemali iba ja a môj manžel ale taktiež hostia, ktorí si chválili tvoju prítomnosť na našej svadbe. Oceňujem, že si na našej svadbe zapojil aj deti a urobil si pre ne program. Tento program sa nepáčil iba deťom ale aj dospelým, ktorí sa tiež zapojili a užili si to

 

Patrí ti obrovské ĎAKUJEME

 

Dominika & Peter

Ľudia, tento človek nie je iba svadobný moderátor, je to v prvom rade skvelá osoba a neskutočný profesionál. Jožko ďakujeme ti veľmi pekne za tvoju účasť na našej svadbe, pretože si urobil náš veľký deň jedným  neopisateľným zážitkom, na ktorý nikdy nezabudneme. Budem ťa odporúčať všade, kde sa bude dať a naši svadobní hostia určite tiež, pretože nám prišla na tvoju osobu samá pozitívna spätná väzba. Musím podotknúť, že Dodova práca nebola iba odmoderovať svadbu, ale podieľal sa na samotnej príprave nášho dňa. Od každodennej komunikácie, rád a postrehov, cez vybavenie potrebných vecí a materiálov (misky, metlu,valašku, klobúk, dataprojektor, plátno, konfety, sviečky a pod.) až po vytvorenie prezentácie a samotnej podpory pri stresových situáciách. Vyzdvihujem tú prezentáciu, pretože Dodo vo svojom voľnom čase venoval čas a prepracoval fotky s hudbou a dokonca namiesto dlhých viet, ktoré som tam chcela aj napriek tomu, že by ich ľudia buď nevideli alebo nestihli prečítať vymyslel alternatívu a narozprával vety do prezentácie a rozreval tým nejedno oko! Veľa ďalších vecí by som tu o ňom mohla ešte napísať, ale keď ho oslovíte pre váš veľký deň uvidíte. Jožko ešte raz veľká vďaka za všetko naši ťa milujú a my tiež len tak ďalej a dúfam, že sa vidíme na ďalšej svadbe. Držím palce si pán!

Simonka & Martin

Nevesta:

Maximálna spokojnosť!!! Všetko s nami Jožko konzultoval aby to ozaj bolo podľa našich predstáv,my sme sa skvele zabavili a na náš Veľký Deň,aj vďaka Jožkovi určite nezabudneme.Doteraz naši svadobní hostia chvália a spomínajú na sbadbu,vraj sa tak dobre nezabavili 30 rokov podľa nich bolo všetko vyšperkované do detailov,perfektne načasované a svadba tak bola dokonalá.Doteraz sa smejeme keď spomíname na súťaže.Vrelo odporúčame.

 

Ženích:

Jožko ďakujeme ešte raz veľmi pekne. Svadba ako taká prebehla super. Od uvitania az po organizáciu, program a zábavu pre hosti...všetci boli nadsený a my maximálne spokojný.

Majka & Matej

Ďakujem za skvele odmoderovanú svadbu. Úžasne si nám zmoderoval cely svadobný deň. Super človek, super komunikácia a super zábava. Za nás vrelo odporúčam určite nebudete lutovať.

 

Simonka & Jarko

Jožka odporúčam ako svadobného moderátora všetkými 10timi!  Pomohol nám s organizáciou celého dňa, vytvoril a postaral sa o program pre nás a svadobčanov, a tak spraviť náš deň tým najkrajším zážitkom! Vďaka nemu nebola na svadbe nuda a teraz máme so smiechom, načo spomínať. Ďakujeme

 

Copyright © 2020 www.JDPHOTO.sk